DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Odys Lapatto Ceramstic 60 x 60 cm tmavo šedá 1,44 m2 30 kg
Gres Odys Lapatto Ceramstic 60 x 60 cm tmavo šedá 1,44 m2 30 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Odys Lapatto Ceramstic 60 x 60 cm tmavo šedá 1,44 m2 30 kg3-7 dní43,41 €35,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramické dlaždice sú jedným z najmódnejších spôsobov zdobenia interiéru. Gres Odys Lapatto Ceramstic tmavošedá je jedným z produktov, ktoré sa často volia do moderných aranžmánov. Dlaždice majú pravidelný vzor a zaujímavú povrchovú úpravu. Sú tiež veľmi odolné a odolné voči oderu, čo umožňuje ich použitie aj na podlahe.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete obývačku vo svojom byte? Rozmýšľali ste nad dlažbou, ale nechcete mramor? Gres Odys Lapatto Ceramstic 60 x 60 cm tmavosivá 1,44 m2 bude riešením vašich problémov. Obklady sú vyrobené z prírodných materiálov. Hrubé prvky budú odolné voči mechanickému poškodeniu. V prípade náhodného nárazu sa neštiepia. Tmavosivá kamenina Odys Lapatto Ceramstic má vysokú triedu oderu. To ovplyvní jeho odolnosť a životnosť. Povrch sa tak ľahko nepoškriabe. Môžete sa oň starať aj chemikáliami. Dlažba je odolná aj proti vlhkosti a mrazu. To vám umožní používať ich aj mimo budovy. Pozrite si aj ďalšie obklady zo série Odys v šedej farbe, ktoré nájdete v sortimente Castorama.
- Moderný dizajn
- Nízka absorpcia vody
- Lappato povrch
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Odyseus |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180137517 |

1850 + recenzí










