DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Gres Springwood 20 x 120 cm heya miel 1 1184 m2
Gres Springwood 20 x 120 cm heya miel 1 1184 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Springwood 20 x 120 cm heya miel 1 1184 m23-7 dní45,52 €37,01 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | Žiadna trieda protišmykovosti |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 230 mm |
| Effect | Efekt dreva |
| Hrúbka produktu | 9,7 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Inštalácia podľa odporúčaní výrobcu |
| Pokyny na starostlivosť | Podľa odporúčaní výrobcu |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 4 - komerčné aplikácie so strednou prevádzkou, priemyselné a inštitucionálne aplikácie s miernou prevádzkou, stredná úroveň znečistenia |
| Farba | Hnedá |
| Počet kusov v balení | 4 |
| Materiál | Keramika a kamenina |
| Miesto výroby | Španielsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | PN-EN14411:2012 |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 3 - Škvrna sa odstraňuje pomocou silného komerčného čistiaceho prostriedku |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné pre použitie s podlahovým kúrením |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 1,11 m² |
| Shell | Glazované |
| Opravené | Neopravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | SPRINGWOOD |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Tvrdosť podľa Mohsovej stupnice | 3 na Mohsovej stupnici |
| Skončiť | Matný |
| Vzor | Imitácia dreva |
| Kód produktu | 8434459107829 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









