DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Suomi 15,5 x 62 cm hnedá 1,34 m2
Gres Suomi 15,5 x 62 cm hnedá 1,34 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Suomi 15,5 x 62 cm hnedá 1,34 m23-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím kameniny Suomi budete môcť efektívne a prakticky dokončiť podlahu v budove aj mimo nej. Výrobok je vyrobený z prírodných surovín a vďaka tomu, že je pokrytý špeciálnou ochrannou vrstvou, je odolný voči nečistotám. Dlažba je ideálna na dokončenie terás a balkónov.
Vlastnosti a výhody
Všimli ste si v poslednej dobe, že na podlahe terasy pred vaším domom sa začali objavovať nepekné praskliny, ktoré nepridávajú na šarme vášho domáceho priestoru? S najväčšou pravdepodobnosťou je dôvodom tohto javu použitie dlaždíc, ktoré nie sú vhodné na vonkajšie použitie. Ak teda nechcete, aby sa podobná situácia v budúcnosti stala, rozhodnite sa pre kúpu odporúčaných kameninových obkladov Suomi. Tento prvok je vyrobený z prírodných surovín a vďaka pokrytiu jeho povrchu dodatočnou ochrannou vrstvou sa vyznačuje nízkou absorpciou vlhkosti a necitlivosťou na meniace sa poveternostné faktory. Prezentovaný model je hnedej farby a jeho vzor pripomína štruktúru drevenej dosky. Náš bohatý sortiment zahŕňa kameninové obklady v širokej škále farieb - presvedčte sa sami!
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 14 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stargres |
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Pokrytie | 1,34 m² |
| Veľkosť | Veľký |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Typ predajnej jednotky | Balenie |
| Hmotnosť produktu | 18,35 kg |
| Kód produktu | 5907518305687 |

1850 + recenzí








