DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Suomi 15,5 x 62 cm krémová 1,34 m2
Gres Suomi 15,5 x 62 cm krémová 1,34 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Suomi 15,5 x 62 cm krémová 1,34 m23-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím odporúčanej kameninovej dlažby vytvoríte atraktívne a zároveň praktické podlahy v každej miestnosti – kúpeľni, kuchyni či chodbe. Tento prvok je tiež ideálny na použitie mimo budovy, pretože je necitlivý na vonkajšie faktory.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, či je možné dokončiť podlahu alebo stenu materiálom, ktorý ju nielen atraktívne ozdobí, ale bude aj vysoko funkčný? Máme pre vás skvelú ponuku! V tejto situácii bude navrhovaná kameninová dlažba zo série Suomi ideálna na univerzálne použitie a môžete ju položiť na povrchy vo vnútri aj mimo budovy. Dlaždica je vysoko odolná voči škodlivým vplyvom vonkajších faktorov. Za povšimnutie stojí aj atraktívny vzhľad so štruktúrou pripomínajúcou prírodnú dosku. Hľadáte ďalšie prvky, ktoré budú použité na dotvorenie vybraného povrchu? Nájdete ich v našej širokej ponuke.
- Moderný dizajn
- Univerzálne farby
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 14 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Pokrytie | 1,34 m² |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Suomi |
| Hmotnosť produktu | 18,35 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907518305700 |

1850 + recenzí









