DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Vertigine Boston 61,5 x 61,5 cm 1,51 m2
Gres Vertigine Boston 61,5 x 61,5 cm 1,51 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Vertigine Boston 61,5 x 61,5 cm 1,51 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Porcelánová kamenina umožňuje pútavú povrchovú úpravu podlahy. Jeho svetlosivý povrch je pokrytý glazúrou, vďaka čomu sa vyznačuje nízkym koeficientom absorpcie. Vďaka tomu je odolný voči nečistotám a ľahko sa udržiava v čistote. Veľký formát dlaždice znižuje počet potrebných škár, vďaka čomu je kladenie kameniny efektívna a rýchla.
Vlastnosti a výhody
Porcelánová kamenina je určená na konečnú úpravu podláh vo vnútri aj mimo budov. Svetlošedá dlažba je atraktívnym doplnkom rôznych farebných kombinácií. Porcelánová kamenina sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu, preto ju možno použiť na miestach s vyššou návštevnosťou. Tenká vrstva smaltu (sklo s farbivami) na povrchu zvyšuje jeho odolnosť a estetickú hodnotu. Vďaka tomu sa ľahko udržiava v čistote. Veľkoformátová dlažba pôsobí na podlahách mimoriadne elegantne. Stojí za to ich usporiadať do diamantového vzoru. Efektne vyzerajú v priestranných reprezentatívnych miestnostiach. Studený odtieň sivej dodá interiéru elegantný charakter a umožní vám dosiahnuť módny aranžérsky efekt.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 615 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Boston |
| Pokrytie | 1,51 m² |
| Šírka produktu | 615 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Vertigine |
| Hmotnosť produktu | 30,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8033701517845 |

1850 + recenzí









