DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Vertigine Detroit 61,5 x 61,5 cm 1,51 m2
Gres Vertigine Detroit 61,5 x 61,5 cm 1,51 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Vertigine Detroit 61,5 x 61,5 cm 1,51 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres je univerzálny podlahový dokončovací materiál, ktorý sa vyznačuje elegantným vzhľadom a odolnými vlastnosťami. Glazovaný materiál je prakticky nenasiakavý, odolný voči nízkym teplotám a ľahko sa udržiava v čistote. Preto bude vhodný nielen na dokončenie miestností vo vašom dome, ale aj na povrchy umiestnené mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Porcelánová kamenina je atraktívny obkladový materiál, ktorý sa hodí nielen do interiéru, ale aj ako dokončovací prvok na balkóne či terase. Dlaždice sú mrazuvzdorné a dajú sa použiť pri nízkych teplotách a vo veľmi rôznorodých poveternostných podmienkach. Majú štvorcový tvar a veľký formát, takže sa hodia do priestranných reprezentatívnych interiérov. Tmavú farbu podlahy sa oplatí skombinovať so svetlými stenami - bude vyzerať skvele v aranžmánoch s použitím béžových farieb a prírodného dreva. Kamenina je pokrytá vrstvou glazúry, vďaka čomu sa ľahko udržiava v čistote. Jeho povrch nie je potrebné impregnovať a starostlivosť sa obmedzuje na umývanie podlahy vodou so saponátom.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 615 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Detroit |
| Pokrytie | 1,51 m² |
| Šírka produktu | 615 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Vertigine |
| Hmotnosť produktu | 30,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8033701517852 |

1850 + recenzí









