DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 0,8 mm
Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 0,8 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 0,8 mm3-7 dní15,10 €12,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou gravírovacej frézy, ktorú môžete pomocou špendlíka pripevniť na svoje mini elektrické náradie, môžete vyrezať veľa materiálov. Takto skompletizované zariadenie poslúži v dielni na finálne spracovanie - značenie a zhotovenie vzorov. Malý guľovitý hrot frézy umožňuje vytvárať malé drážky do dreva, kovu a plastu.
Vlastnosti a výhody
Presné rezanie malých plôch materiálu v špecifickom tvare bude možné pomocou gravírovacej frézy, ktorá sa dá prispôsobiť mnohým ručným mini multifunkčným zariadeniam. Upevnený na tŕni je nástroj, s ktorým môžete robiť drážky - rezaním vybraných častí plochy ju vytvarujete požadovaným spôsobom. Guľôčková fréza s veľmi malou pracovnou plochou vám umožní vytvárať drobné vzory, nápisy či nápisy na prvkoch z rôznych materiálov – pracovať môžete na masívnom dreve, drevotrieske či preglejke, ale aj na medených alebo mosadzných predmetoch a predmetoch z plast alebo sklolaminát. Zariadenie je vyrobené z rýchloreznej ocele, takže je presné a zanecháva hladké drážky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Gravírovací hrot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer hlavy | 0,8 mm |
| Hmotnosť produktu | 3 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364044764 |

1850 + recenzí










