DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 2,4 mm
Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 2,4 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Guľôčková gravírovacia fréza Dremel 2,4 mm3-7 dní16,41 €13,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
K mini multináradiu môžete pripevniť guľôčkovú gravírovaciu frézu, ktorá vám umožní vykonávať drobné vyrezávanie a vyhlbovanie. S ním môžete vytvárať nápisy a vzory v drevených prvkoch, ale aj plastoch a mäkkých kovoch. Sada obsahuje tri vykrajovátka, takže na zhotovenie veľkého množstva rytín postačí.
Vlastnosti a výhody
Jedným z doplnkov, ktorý sa môže hodiť ako pri amatérskom rezbárstve, tak aj pri profesionálnej práci v stolárskej dielni alebo priemyselnom závode, je gravírovacia fréza. Je vhodný na montáž do rôznych mini nástrojov s mnohými funkciami, takže ho určite využijete prispôsobením stopky vášmu modelu. Táto fréza má hrot v tvare gule s malým priemerom, ktorý umožňuje robiť špecifické otvory aj na malých plochách. Je vhodný na gravírovanie a vyrezávanie do rôznych materiálov, takže má široké uplatnenie – môžete ho použiť na drevo, mäkký kov aj plast. Vďaka nej si vyrobíte nápis alebo vzor, ktorý daný predmet ozdobí alebo mu dodá funkčnosť.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Gravírovací hrot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer hlavy | 2,4 mm |
| Hmotnosť produktu | 3 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364044788 |

1850 + recenzí









