DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- H40 lepidlo na dlaždice bez obmedzenia, biele, 25 kg
H40 lepidlo na dlaždice bez obmedzenia, biele, 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
H40 lepidlo na dlaždice bez obmedzenia, biele, 25 kg3-7 dní38,19 €31,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mrazuvzdorné H40 neobmedzené biele lepidlo na dlaždice je možné použiť na takmer akýkoľvek povrch. Vybraná krytina na nej ľahko a trvalo priľne. Hrubá malta si zachováva svoj tvar aj v hrubých vrstvách a skvele sa s ňou pracuje aj na stenách. Snehobiela farba lepidla nie je jedinou dostupnou možnosťou – skontrolujte, čo ešte sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si univerzálne biele lepidlo na dlaždice H40 bez obmedzenia a nikdy si nerobte starosti s prispôsobením malty materiálu a povrchu. Tento produkt dokonale kombinuje všetky druhy podkladov a obkladov, od drevených, cez keramické, PVC, až po kov a betón. Po vytvrdnutí je hmota plne vodeodolná, takže ju môžete úspešne použiť aj v exteriéri. Lepidlo na dlažbu H40 bez limitov, biele 25 kg, si poradí aj na takých extrémnych miestach, akými sú interiéry bazénov či sáun a vyhrievané podlahy. Nedotknutá biela farba umocňuje dojem čistoty a estetického prevedenia. Práca s lepidlom H40 je jednoduchá a príjemná vďaka vysokej hustote a elasticite materiálu. Použité unikátne geospojivo je ekologicky kompatibilné. Viac ekologických riešení nájdete v našej predajni.
- Dvojitý otvorený čas
- Zachováva tvar
- Netečie
- Vodeodolný
- Pre tenké a hrubé vrstvy
- Znižuje riziko mrazu
- Neusadzuje sa v hrubých vrstvách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Výška nádoby | 430 mm |
| Dĺžka nádoby | 300 mm |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 15 mm |
| Čas vytvrdzovania | 30h |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5900401819100 |

1850 + recenzí








