DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Hekla Bridlicová glazovaná kamenina 60 x 120 cm 1,44 m2
Hekla Bridlicová glazovaná kamenina 60 x 120 cm 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hekla Bridlicová glazovaná kamenina 60 x 120 cm 1,44 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kamenina Hekla Bridlica je dokončovací materiál, ktorý možno použiť vo vnútri aj mimo budov. Ide o mrazuvzdornú dlažbu s vysokou oteruvzdornosťou. Tento produkt má univerzálne použitie. Dlaždice majú niekoľko tvárí. Rektifikované hrany umožňujú použitie úzkeho spoja. Obklad je ukončený vzorom imitujúcim kameň.
Vlastnosti a výhody
Hekla Bridlicová glazovaná kamenina 60 x 120 cm 1,44 m2 je použiteľná v interiéri aj exteriéri. Je to dokončovací materiál s vysokou odolnosťou. Bol vyrobený z porcelánovej kameniny. Vďaka tomu má štvrtú triedu odolnosti proti oderu. Vďaka tomu je vhodný na miesta s vysokou premávkou. Výrobok zo série Hekla je zakončený štruktúrou. Zdôrazňuje estetický vzhľad tohto produktu. Gres veľmi dobre imituje kameň. Rektifikovaný obklad umožňuje použitie úzkej škáry. Glazovaná kamenina Hekla Bridlica má niekoľko tvárí. Má tiež univerzálne použitie. Porcelánová kamenina je odolná voči mrazu. Šedú farbu ľahko zladíte k mnohým aranžmánom. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších modelov dlaždíc.
- Rektifikovaná dlažba
- Univerzálne použitie
- Dlaždice majú niekoľko tvárí
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | Bridlica |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Hekla |
| Hmotnosť produktu | 28,14 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8429991703929 |

1850 + recenzí









