DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Ručné náradie
- Lepacie pištole
- Hobby Rapid lepiaca pištoľ, 6 tyčiniek
Hobby Rapid lepiaca pištoľ, 6 tyčiniek
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobby Rapid lepiaca pištoľ, 6 tyčiniek3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepiaca pištoľ je malý nástroj, ktorý vám umožní natrvalo a rýchlo spojiť rôzne prvky. Využijete ho na rôzne domáce, dokončovacie či hobby práce. Náradie má aj praktický stojan, ktorý vám umožní počas používania ho odložiť bez obáv z poškodenia pracovnej dosky.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovanú pištoľ môžete použiť na drobné montážne práce a dekoratívne činnosti, ktoré si vyžadujú osobitnú presnosť. S jeho pomocou, pomocou lepiacich vložiek, ktoré sú súčasťou súpravy, môžete vybrané prvky natrvalo spojiť dohromady. Priehľadná hmota nenaruší farby vybraných prvkov, takže si zachovajú svoj estetický vzhľad. Správne navrhnuté puzdro zaistí vašu bezpečnosť pri práci - dodržíte primeranú vzdialenosť od vyhrievaného viazača. Malé rozmery a hmotnosť výrobku vám umožňujú udržať stabilnú polohu zbrane, čo vám poskytne presnosť a pohodlie pri plnení vašich povinností. Rám vyrobený z odolného ABS plastu ochráni zbraň pred poškodením, takže zostane funkčná po dlhú dobu.
- Pre rôzne práce a materiály
- Jednoduché použitie
- Funguje so širokou škálou lepiacich tyčiniek
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepiaca pištoľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | rýchle |
| Požadovaný priemer lepiacej tyčinky | 12 mm |
| Čas zahrievania | 360. roky |
| Maximálna priepustnosť materiálu | 0,16 kg/hod |
| Maximálna prevádzková teplota | 200,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 180,00 °C |
| Výkon vo wattoch | 15W |
| Výstupný výkon | 72 W |
| Káblové/bezdrôtové | Drôt |
| Zahrnuté | 6 x priehľadné lepiace tyčinky |
| Hmotnosť produktu | 360 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 7313469280009 |

1850 + recenzí










