DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Hotové lepidlo na obklady Kreisel 111 1 kg
Hotové lepidlo na obklady Kreisel 111 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hotové lepidlo na obklady Kreisel 111 1 kg3-7 dní10,31 €8,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hotové lepidlo na obklady Kreisel možno použiť na lepenie dekorov a obkladov v obývačkách a kuchyniach. Produkt môžete aplikovať na povrchy podobné drevu. Lepidlo je pripravené na použitie a nevyžaduje miešanie. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Neodfarbí kameň. Lepidlo sa vyznačuje vysokou priľnavosťou.
Vlastnosti a výhody
Kreisel 111 1 kg hotové lepidlo na obklady a dlažby je veľmi účinný produkt. Dá sa použiť na lepenie obkladov a dekorov. Dobre poslúži ako v obývačkách, tak aj v kuchyni. Produkt je ideálny pre podklady na báze dreva, napríklad OSB a drevotrieskové dosky. Lepidlo je pripravené na použitie. Nie je potrebné miešať ani pridávať vodu. Navyše sa veľmi jednoducho používa. Stačí použiť aplikačnú stierku. Hotové lepidlo na obklady Kreisel neodfarbí kameň. Má tiež vysokú priľnavosť. Môžete použiť aj mnoho ďalších lepidiel zo sortimentu predajne Castorama, ktoré sú dostupné v baleniach rôznych objemov. Nezabudnite ich zladiť s materiálom a substrátom, ktorý chcete kombinovať.
- Nie je potrebné žiadne miešanie
- Jednoduchá aplikácia
- Ideálne pre podklady na báze dreva
- Neodfarbuje kameň
- Vysoko priľnavý
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kreisel |
| Výška nádoby | 133 mm |
| Dĺžka nádoby | 133 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Doba schnutia | 72 hodín |
| Čas vytvrdzovania | 72 hod |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 1 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál nádoby | Plastové |
| Kód produktu | 5907418038722 |

1850 + recenzí








