DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Bali 1,8 x 0,66 m
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Bali 1,8 x 0,66 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Bali 1,8 x 0,66 m3-7 dní662,56 €538,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vírivka Bestway Lay-Z-Spa Bali je estetický, ale aj funkčný produkt, ktorý využijete vo svojej záhrade alebo na terase. Tento estetický produkt vám poskytne relaxačný perličkový kúpeľ, ktorý vám pomôže uvoľniť sa a odbúrať stres. Jeho montáž je veľmi jednoduchá, rovnako ako skladovanie. Kapacita takmer sedemsto litrov je perfektná minimálne pre dve osoby.
Vlastnosti a výhody
Vírivku Bestway Lay-Z-Spa Bali 1,8 x 0,66 m môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej záhrade. Vhodné aj na použitie na terase. Na nastavenie tejto vírivky nepotrebujete žiadne nástroje. Všetko, čo potrebujete, je pumpa. Vďaka nej si môžete nafúknuť domácu vírivku. Vírivka Bestway Lay-Z-Spa Bali má kapacitu vyše šesťsto litrov. Vďaka tomu je dostatočne priestranný na to, aby sa tam zmestili dvaja ľudia. Námornícka modrá povrchová úprava dodáva tomuto produktu zo série Lay-Z-Spa estetický vzhľad. Využite ho na relax v pohodlí vlastnej záhrady. Hľadáte ďalšiu vírivku alebo bazén na relax? Sortiment predajní Castorama zahŕňa široký výber týchto produktov. Použite ich na prípravu na letnú sezónu.
- Nafukovací bazén
- DuraPlusTM: 3-vrstvový materiál vystužený polyesterovým sieťovaným jadrom pokrytým obojstranne laminovaným PVC
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jacuzzi |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Hĺbka (cm) | 83 cm |
| Priemer produktu | 1800 mm |
| šírka (cm) | 48 cm |
| výška (cm) | 57,5 cm |
| séria | Lay-Z-Spa |
| Kapacita | 669 l |
| Zahrnuté | Jacuzzi, filtračná pumpa, chemický dávkovač ChemConnect, VI filter pumpy, kryt, LED pás, bezdrôtové LED diaľkové ovládanie |
| Hmotnosť (kg) | 34,78 kg |
| Farba | námorníctvo |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 6942138975833 |

1850 + recenzí











