DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Hawaii 1,8 x 1,8 x 0,71 m
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Hawaii 1,8 x 1,8 x 0,71 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Hawaii 1,8 x 1,8 x 0,71 m3-7 dní753,42 €612,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa Hawaii je pohodlný bazén s hydromasážou. Má veľkú kapacitu. Môžu sa v nej ubytovať dve osoby. Zároveň nezaberie veľa miesta. Využijete ju v záhrade aj na terase. Výrobok je ponúkaný s čerpadlom. Ide o pomerne malý, no veľmi praktický doplnok do každej záhrady či terasy.
Vlastnosti a výhody
Chcete sa postarať o svoje pohodlie? Nepotrebujete veľké finančné výdavky ani obrovské množstvo voľného miesta. Vyberte si Bestway Lay-Z-Spa Hawaii Jacuzzi 1,8 x 1,8 x 0,71 m, ak chcete mať vlastný hydromasážny bazén. Ponúka sa s pumpičkou. Tento výrobok pojme 840 litrov vody. Má námornícku modrú farbu, ktorá mu dodáva estetický vzhľad. Vírivku Bestway Lay-Z-Spa Hawaii využijete na záhrade, ale môžete ju umiestniť aj na terasu. Jeho uskladnenie pre vás nebude ťažké. Bazén môžete využívať počas chladnejších večerov alebo počas horúcich dní. Ide o jedinečný produkt, ktorý vám poskytne pohodlie za každých podmienok. Ďalšie záhradné bazény sú dostupné v predajniach Castorama. Prečítajte si ho, aby ste si vybrali dokonalý produkt.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jacuzzi |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 71 cm |
| výška (cm) | 71 cm |
| Počet miest na sedenie | 6 |
| Vykurovací výkon | 2,05 kW |
| Kapacita | 840 l |
| Farba | námorníctvo |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | TriTech™ |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 6942138975925 |

1850 + recenzí











