DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Jacuzzi Bestway Maldives
Jacuzzi Bestway Maldives
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jacuzzi Bestway Maldives3-7 dní1 276,59 €1 037,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vírivka Bestway Maldives je užitočná najmä v záhrade a na terase. Tento produkt je vybavený dvoma ležadlami s vankúšmi. Okrem toho má dve LED diódy napájané vodou. Osem masážnych trysiek poskytuje maximálny komfort. Jacuzzi je vyrobená z odolných materiálov. Môžete ho rýchlo nafúknuť, aby ste ho mohli používať.
Vlastnosti a výhody
Vírivka Bestway Maldives je vysoko funkčný produkt. Využitie nájde v mnohých záhradách a terasách. Jeho nastavenie nezaberie veľa času. Ak ju chcete použiť, stačí nafúknuť vírivku. DuraPlus bol použitý na výrobu tohto produktu zo série Jacuzzi Lay-Z-Spa. Ide o materiál s vysokou odolnosťou a pevnosťou. Hnedá povrchová úprava pôsobí veľmi esteticky. Vírivka Bestway Maldives má 5 nastaviteľných vankúšov a pohodlné sedadlá. Vďaka tomu je jeho používanie veľmi pohodlné. Okrem toho má výrobok nainštalované dve LED diódy. Až osem masážnych trysiek sa postará o maximálny komfort. Sada s týmto produktom obsahuje kryt, filtračné čerpadlo s filtrom a ďalšie príslušenstvo. Pozrite si aj ďalšie jacuzzi v ponuke Castorama.
- 2 ležadlá s vankúšmi
- 2 LED diódy poháňané vodou
- 8 masážnych trysiek
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jacuzzi |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Hĺbka (cm) | 201 cm |
| šírka (cm) | 201 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| séria | Jacuzzi Lay-Z-Spa |
| Počet trysiek | 188 |
| Kapacita | 1050 l |
| Zahrnuté | Kryt vírivky, dvojdielny kryt vírivky, filtračné čerpadlo, filter čerpadla typu VI, dávkovač chemikálií ChemConnect, 2 x farebné LED svetlá, opravná záplata |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Námestie |
| Kód produktu | 6941607330098 |

1850 + recenzí











