DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Jacuzzi Bestway Maurícius
Jacuzzi Bestway Maurícius
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jacuzzi Bestway Maurícius3-7 dní961,10 €781,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jacuzzi Bestway Mauritius je produkt pre ľudí, ktorí snívajú o relaxačnej vodnej masáži vo vlastnej záhrade. Bazén vybavený tryskami vytvárajúcimi bubliny vám umožní vychutnať si teplý a relaxačný kúpeľ. Môžete sa rozhodnúť relaxovať sami alebo pozvať svoju rodinu či priateľov. Jednoduchá a rýchla konfigurácia, jacuzzi je navyše vybavená technológiou zazimovania.
Vlastnosti a výhody
Vírivka Bestway Mauritius je spôsob, ako si v luxuse oddýchnuť vo vlastnej záhrade. Doprajte sebe a svojim blízkym upokojujúce chvíle relaxu s kúpeľným systémom. Vírivka je vybavená 180 tryskami, vďaka ktorým voda príjemne bublá. Istým receptom na relax je kúpeľ s masážnymi bublinkami s teplotou do 40°C. Navyše ho môžete zdieľať s ostatnými. V jacuzzi Bestway Mauritius sa môže ubytovať až 7 osôb. Prezentovaný model je vyrobený z plastu. Materiál DuraPlus je odolný proti prepichnutiu. Okrem toho je vírivka vybavená systémom detekcie uzemnenia. Kúpele boli vytvorené pomocou inovatívnej technológie zimovania. Vďaka funkcii automatického ohrevu vnútorné prvky nezamŕzajú pri nižších teplotách. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Upokojujúci masážny systém: systém AirJet je vybavený 180 tryskami, ktoré uvoľňujú bublinky zo spodnej časti vírivky
- Odolná konštrukcia - Nafukovacie steny tejto vírivky sú vyrobené z odolného materiálu DuraPlus™ odolného proti prepichnutiu
- Inovatívna technológia zazimovania. Zahrnutá funkcia automatického vyhrievania Freeze Shield™ zabraňuje zamrznutiu vnútorných komponentov pri nižších teplotách. Systém udržiava vnútornú teplotu medzi 6ºC a 10ºC, aby sa zabránilo poškodeniu
- bezpečnosť - zahŕňa systém detekcie uzemnenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jacuzzi |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Hĺbka (cm) | 270 cm |
| šírka (cm) | 180 cm |
| výška (cm) | 71 cm |
| séria | Lay-Z-Spa |
| Počet trysiek | 180 |
| Počet miest na sedenie | 0 |
| Maximálna teplota vody | 40 °C |
| Maximálny prietok | 1325 l/hod |
| Vykurovací výkon | 2 kW |
| Napätie | 220V |
| Kapacita | 1370000L |
| Menovitý prúd | 16A |
| Typ zabezpečenia | Systém detekcie zeme |
| Zahrnuté | 1 vírivka, 1 kryt bazéna, 1 čerpadlo do vírivky, 1 dávkovač ChemConnect™, filtračná vložka (VI), opravná náplasť, systém AirJet™ |
| Hmotnosť (kg) | 43 000 kg |
| Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) | Ochrana RCD |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 6941607341353 |

1850 + recenzí











