DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Garniže
- Jeden biely stropný držiak 19 mm
Jeden biely stropný držiak 19 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jeden biely stropný držiak 19 mm3-7 dní25 €20,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stropný držiak na záclonovú tyč je prvok, na ktorý zavesíte záclonovú tyč. Namontujete ho na obe strany lišty. Niekedy je umiestnený aj v strede. Potom sa používa s dlhými tyčami. Jeho cieľom je lepšie vyvážiť celok. Dostupný prvok je jeden a hodí sa na jednu palicu. Montuje sa na strop.
Vlastnosti a výhody
Stropný držiak na záclonovú tyč je detail, ktorý správne vyrovná zaťaženie tyče. Môžete ho uchopiť po stranách, čo uľahčuje montáž. Dodatočne môžete celej veci pridať váhu, ak má byť konštrukcia o niečo ťažšia. Potom nainštalujete tretí držiak do stredu dĺžky tyče. Navrhovaný držiak sa montuje na strop. Toto je jediný prvok, môžete oň položiť jednu palicu. Držiak je biely. Hodí sa do väčšiny klasických, moderných či drevených interiérov. Hodí sa k svetlému nábytku. Farba a spracovanie tohto detailu bude ladiť s moderným, minimalistickým aj klasickým štýlom. Stojí za to kombinovať jeho farby s inými prvkami. Sada obsahuje jeden držiak, prvok vyrobený z práškovo lakovanej ocele a hliníka.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 65 mm |
| Priemer zodpovedajúcej záclonovej tyče | 19 mm |
| Priemer produktu | 19 mm |
| Zahrnuté | jednoduché zátvorky |
| Farba | biely |
| Materiál | Hliník a oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5902052031382 |

1850 + recenzí








