DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm biela
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm biela3-7 dní21,04 €17,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednostenná doska Stegu biela je vyrobená z MDF dosky s dubovou dyhou. Vďaka tomu pôsobí jedinečne. Použite ho na premenu vášho interiéru. Produkt dáva prakticky neobmedzené možnosti na vytvorenie jedinečnej kompozície. Bol vyrobený v bielej, univerzálnej farbe. Ľahko ho zladíte s usporiadaním miestnosti
Vlastnosti a výhody
Stegu jednostenná lišta 275 x 2,8 cm biela je veľmi dobrou voľbou pre každého, kto má rád prírodné doplnky do interiéru. Môžete ho použiť na vytvorenie jedinečnej kompozície na stene alebo strope. Výrobok je veľmi ľahký. Na pripevnenie k povrchu použite lepidlo. Tento model je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou a má certifikát FSC®. To je záruka, že jeho výroba bola vykonaná pri zachovaní dobra lesa. Stegu biela jednostenná lišta je veľmi jednoduchá nielen na inštaláciu, ale aj na údržbu. Stačí ho pravidelne utierať handričkou, aby si zachoval svoj jedinečný vzhľad. Hľadáte ďalšie prvky na ozdobenie vašej izby? Pozrite si ponuku Castorama, kde nájdete aj ďalšie prvky kolekcie Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 37 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,65 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | biely |
| výška (cm) | 2,8 cm |
| Hĺbka (cm) | 3,7 cm |
| Kód produktu | 5907762312462 |

1850 + recenzí











