DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm čierna
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm čierna3-7 dní21,04 €17,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chceli by ste, aby izby vášho bytu vyzerali jedinečne a moderne? Na premenu štyroch stien použite čiernu jednostennú lištu Stegu. S ním vytvoríte trojrozmernú kompozíciu, vďaka ktorej bude miestnosť pôsobiť pôsobivo. Výrobok je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou
Vlastnosti a výhody
Jednostenná lamela Stegu 275 x 2,8 cm čierna vyrobená z MDF dosky s dubovou dyhou vám umožní vytvoriť jedinečnú kompozíciu, ktorá ozdobí váš interiér. Je to perfektný spôsob, ako rýchlo zmeniť miestnosť. Veľkou výhodou článku je, že vám umožňuje vytvoriť jedinečnú, trojrozmernú kompozíciu. Dá sa namontovať mnohými spôsobmi, vertikálne aj horizontálne. Čierne jednostenné lamely Stegu budú vyzerať dobre v moderných izbách. Sami sa rozhodnite, či dávate prednosť tvorbe kompozície po celej výške steny alebo len na jej časti. S montážou nebudete mať žiadne problémy, stačí použiť vhodný typ lepidla. V ďalších ponukách Castorama nájdete ďalšie stenové panely vrátane prvkov zo série Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 37 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,65 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | čierna |
| výška (cm) | 2,8 cm |
| Hĺbka (cm) | 3,7 cm |
| Kód produktu | 5907762312455 |

1850 + recenzí











