DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm dub
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednostenná lišta Stegu 275 x 2,8 cm dub3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ako ozdobiť prázdnu stenu a oddeliť ju od inej zóny v miestnosti? Budete potrebovať jednu nástennú dosku z dubu Stegu. Vyrobené z MDF dosky s dubovou dyhou sa premieta do trvácnosti, odolnosti voči poškodeniu, ako aj estetického a prírodného vzhľadu prvku. Pomocou lepidla ho môžete pripevniť priamo na hladký povrch
Vlastnosti a výhody
Jednostenná lamela Stegu 275 x 2,8 cm dub je produkt, ktorý môžete použiť na dotvorenie interiéru. Dodáva miestnostiam jedinečný charakter. Má dekoratívnu funkciu, ale nielen to. Vďaka vertikálnej štruktúre opticky zväčšuje priestor. Účinne oddeľuje jednu zónu od druhej. Vďaka tomu môžete tento prvok pripevniť napríklad medzi kuchynský kút a obývačku. Môžete si tiež vytvoriť relaxačnú zónu a použiť ju na stenu s televízorom alebo pohovkou. Jednostenná doska z dubu Stegu je vyrobená z MDF dosky. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na životnosť, estetiku a odolnosť voči poškodeniu. Výrobok je certifikovaný FSC a pochádza zo série Linea. Viac odtieňov a modelov nájdete v našej rozsiahlej ponuke v predajni Castorama
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 37 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,65 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | dub |
| výška (cm) | 2,8 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312332 |

1850 + recenzí











