DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 148 cm
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 148 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 148 cm3-7 dní136 €110,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlo vám umožní skontrolovať svoj vzhľad pred odchodom z domu. Je vysoká, takže vám ukáže takmer celú postavu. Originálny, široký hnedý rám robí zrkadlo aj štýlovou dekoráciou - nielen v kúpeľni, ale aj v predsieni či spálni.
Vlastnosti a výhody
Malé zrkadlo zavesené nad umývadlom vám umožní precízne nanesenie make-upu, ale nebude fungovať, ak chcete vidieť celú svoju postavu. Aby to bolo možné, vybavte miestnosť veľkým zrkadlom, napríklad modelom zo série Jyvaskyla. Je dostatočne vysoká, aby ste si pred odchodom z domu mohli ľahko skontrolovať svoj vzhľad. Zrkadlo splní v interiéri aj ďalšiu funkciu - jeho sklenená plocha odráža svetlo, a tak presvetlí priestor. Pozoruhodný je aj moderný štýl výrobku, ktorý je vybavený širokým rámom - je vyrobený z MDF a má hnedý odtieň. Takýto prvok vybavenia bude nielen užitočný na dennej báze, ale stane sa aj ozdobou. Presvedčte sa sami!
- Elegantný široký, škandinávsky prúžok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka zrkadla | 440 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška zrkadla | 1320 mm |
| Výška produktu | 1480 mm |
| Hmotnosť (kg) | 11,2 kg |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Kód produktu | 5907664196207 |

1850 + recenzí










