DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 60 cm
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 60 cm3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výberom zrkadla Jyvaskyla do vašej kúpeľne získate praktický a dekoratívny prvok interiéru. Zrkadlo vám umožní pohodlne vykonávať opatrovateľské činnosti vyžadujúce presnosť a navyše rozžiari miestnosť odrazom svetla. Široký, hnedý rám je zodpovedný za dekoratívnosť produktu.
Vlastnosti a výhody
Bez zrkadla nad umývadlom je ťažké si predstaviť každodennú starostlivosť o svoj vzhľad a krásu. Preto by mala byť jeho prítomnosť zahrnutá do plánov dizajnu kúpeľne. Prezentované zrkadlo je ideálne na každodenné holenie, česanie alebo nanášanie make-upu. Dodatočne bude odrážať aj svetlo, čím interiér opticky zväčší a presvetlí - to oceníte najmä v malej kúpeľni bez okna. Zvláštnosťou zrkadla je štýlový rám - vyrobený z MDF dosky, má hnedý odtieň a povrchovú úpravu, vďaka ktorej pôsobí staro. Tento doplnok bude vyzerať obzvlášť dobre v kúpeľniach zariadených napríklad v škandinávskom štýle. Neviete sa rozhodnúť? Porovnajte tento model s ostatnými zrkadlami z kolekcie Jyvaskyla.
- Elegantný široký, škandinávsky prúžok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka zrkadla | 440 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška zrkadla | 440 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,4 kg |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Námestie |
| Kód produktu | 5907664196283 |

1850 + recenzí








