DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 86 cm
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 86 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jyvaskyla AG zrkadlo 60 x 86 cm3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňové zrkadlo plní niekoľko funkcií. Umožňuje precízne vykonávanie každodennej hygieny alebo ošetrovacích procedúr a opticky zväčšuje a rozjasňuje interiér. Dodatočne plní aj dekoratívnu úlohu, čo je možné jeho vybavením MDF rámom - je široký a hnedý.
Vlastnosti a výhody
Ak ste sa niekedy holili neopatrne alebo ste si nerovnomerne nanášali podkladovú bázu na tvár, určite viete, akú dôležitú úlohu zohráva zrkadlo vo vašej každodennej starostlivosti. Sklenený zrkadlový povrch zo série Jyvaskyla vám presne ukáže váš odraz a umožní pohodlné a presné vykonávanie všetkých ošetrení. Navyše, používaním produktu môžete ľahko zlepšiť vizuálne vnímanie interiéru - vďaka tomu bude vyzerať svetlejšie a väčšie, ako v skutočnosti je. Ďalšou výhodou zrkadla je štýlový hnedý rám. Slúži ako dekorácia a dodáva prvku vzhľad starého predmetu. V našej ponuke nájdete aj zrkadlá Jyvaskyla v menších aj väčších rozmeroch. Vyberte si ten správny do vašej kúpeľne!
- Elegantný široký, škandinávsky prúžok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka zrkadla | 440 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška zrkadla | 700 mm |
| Výška produktu | 860 mm |
| Hmotnosť (kg) | 7,1 kg |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Kód produktu | 5907664196245 |

1850 + recenzí









