DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Ručné náradie
- Kamenárske kladivo Magnusson 1,5 kg
Kamenárske kladivo Magnusson 1,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenárske kladivo Magnusson 1,5 kg3-7 dní16,41 €13,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentované kamenárske kladivo s pevnou konštrukciou je určené predovšetkým na búracie práce vyžadujúce použitie vysokej sily. Aby sa minimalizovalo riziko možného zranenia, gumená rukoväť náradia eliminuje vibrácie vznikajúce pri náraze. Vďaka tomu budete plánované činnosti vykonávať rýchlejšie a bezpečnejšie.
Vlastnosti a výhody
Mali ste niekedy vážne zranenie ruky pri kladení dlažobných kociek? Aby ste sa v budúcnosti mohli účinne chrániť pred podobnou udalosťou, vyberte si prezentovaný typ kamenárskeho kladiva, ktoré má gumenú rukoväť, ktorá tlmí nárazy. Používaním náradia výrazne zvýšite efektivitu, komfort a bezpečnosť svojej práce - aj pri veľmi silných nárazoch. Kladivo má odolnú konštrukciu, ktorá umožňuje udierať zvýšenou silou - plánované úlohy tak zvládnete oveľa rýchlejšie. Ak sa stále neviete rozhodnúť, navštívte najbližšiu predajňu pre domácich majstrov Castorama, kde nájdete množstvo nástrojov pre rôzne aplikácie. Pozývame na nákupy!
- Pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť
- Ideálne na demoláciu a sekanie
- Jednodielna konštrukcia
- Mäkká rukoväť tlmí nárazy
- Doživotná záruka
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 280 mm |
|---|---|
| Hmotnosť produktu | 1502,5 g |
| Dĺžka hlavy | 104 mm |
| Šírka hlavy | 40 mm |
| Hmotnosť hlavy | 1,5 kg |
| počet položiek | 1 |
| Typ kladiva | Kamenárstvo |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Život |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Farba | Čierna, oranžová |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 3663602818090 |

1850 + recenzí








