DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Ručné náradie
- Kamenárske kladivo Magnusson 2 kg
Kamenárske kladivo Magnusson 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenárske kladivo Magnusson 2 kg3-7 dní29,91 €24,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Odporúčaný model kladiva je ideálny na búranie kamenného múru alebo keď si chcete z dlažobných kociek urobiť príjazd do garáže alebo záhradné chodníky. Hlava je vyrobená z veľmi odolnej uhlíkovej ocele, vďaka čomu je vysoko odolná voči poškodeniu a gumená rukoväť tlmí nárazy.
Vlastnosti a výhody
Pri zbere náradia potrebného na realizáciu plánovaných stavebných, rekonštrukčných alebo búracích prác nezabúdajte na výber príslušenstva určeného pre daný druh činnosti. Prezentovaný model kamenárskeho kladiva bude nenahraditeľný, keď budete chcieť na príjazdovú cestu pred domom položiť dlažobné kocky - perfektne sa bude hodiť aj na zbúranie poškodeného kamenného plotu. Jeho rukoväť je potiahnutá termoplastickou gumou, takže ho môžete pohodlne uchopiť. Tento povlak navyše účinne zabraňuje vykĺznutiu nástroja z ruky, čo zvyšuje bezpečnosť pri práci. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších typov kladív, takže si ľahko vyberiete model, ktorý sa dokonale hodí na vykonávanie plánovaných činností.
- Mäkká rukoväť tlmí nárazy
- Pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť
- Hodí sa pri búraní a pri tepaní oceľového dláta
- Doživotná záruka
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Hmotnosť produktu | 1984,5 g |
| Dĺžka hlavy | 120 mm |
| Šírka hlavy | 50 mm |
| Hmotnosť hlavy | 2 kg |
| počet položiek | 1 |
| Typ kladiva | Kamenárstvo |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Život |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Farba | Čierna, oranžová |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 3663602818076 |

1850 + recenzí








