DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Burial Paradyż 16 x 98,5 cm biela 1,1 m2
Kamenina Burial Paradyż 16 x 98,5 cm biela 1,1 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Burial Paradyż 16 x 98,5 cm biela 1,1 m23-7 dníbez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Burial Paradyż bianco vám umožní získať estetickú, odolnú a ľahko čistiteľnú podlahu. Skvele sa hodí do kuchyne aj na verandu – je odolný voči škvrnám a nízkym teplotám. Trieda odolnosti voči oderu III zabezpečuje jeho estetický vzhľad na dlhú dobu. Kamenina bola vyrobená v Poľsku.
Vlastnosti a výhody
Odolná podlaha vám umožní dlhodobo voľne využívať miestnosti. Gres Burial Paradyż 16 x 98,5 cm bianco 1,1 m2 je perfektný spôsob, ako natrvalo a esteticky dokončiť podlahu. Dlaždice sú odolné voči nízkym teplotám a neabsorbujú vlhkosť, takže ich môžete položiť aj mimo budov. Sú ideálne na terasu alebo verandu. Imitácia dreva s matným povrchom sa bude hodiť k ostatným prvkom v minimalistickom štýle. Gres Burial Paradyż bianco sa vyznačuje odolnosťou proti oderu triedy III, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Je veľmi jednoduché ho udržiavať v čistote. Pozrite si aj ostatné dlaždice zo série Burial dostupné v našej ponuke.
- Mrazuvzdorný
- Univerzálny
- Prirodzené
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Paradyż |
| Dĺžka produktu | 985 mm |
| Hrúbka produktu | 10,5 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Svetlo béžová |
| Pokrytie | 1,1 m² |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Pochovanie |
| Hmotnosť produktu | 22,9 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5904584133824 |

1850 + recenzí








