DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Cavada Ceramstic 60 x 120 cm kremowy 1,44 m2
Kamenina Cavada Ceramstic 60 x 120 cm kremowy 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Cavada Ceramstic 60 x 120 cm kremowy 1,44 m23-7 dní82,91 €67,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krémový Cavada Ceramstic gres je prvkom, ktorý stojí za zváženie pri dokončovaní bytu, domu alebo kancelárie. Dlažba je mimoriadne odolná voči nárazom, škrabancom a iným poškodeniam spojeným s každodenným používaním. Porcelánová kamenina je ideálna pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Pozrite si zvyšok ponuky Ceramstic v našom obchode!
Vlastnosti a výhody
Dlažba Cavada Ceramstic 60 × 120 cm krémová 1,44 m2 je materiál, ktorý sa výborne hodí na dotvorenie akéhokoľvek interiéru. Je cenený predovšetkým pre svoju odolnosť a všestrannosť. Kamenina Cavada Ceramstic je vhodná na pokládku vo vnútri aj mimo budovy. Tento výrobok je dokonalým doplnkom na podlahu alebo stenu v kúpeľni, kuchyni alebo obývačke. Môžete ho umiestniť aj na terasu či balkón alebo poňať ako fasádu budovy. Na každom z týchto miest bude kamenina Cavada Ceramstic pôsobiť rovnako elegantne. Výrobok je odolný voči poškriabaniu, nárazom a inému mechanickému poškodeniu. Má tiež vysokú absorpčnú schopnosť, takže sa nemusíte obávať inštalácie na vlhkých miestach. Rozmery jednej dlaždice sú 60 × 120 cm.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Modrá, morská, krémová, béžová |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Cavada |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140821 |

1850 + recenzí








