DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm kremowy 2,56 m2
Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm kremowy 2,56 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm kremowy 2,56 m23-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cavada Ceramstic cream gres je dlažba cenená predovšetkým pre svoju odolnosť a všestrannosť. Tvrdý materiál je odolný voči veľkej záťaži, poškriabaniu, nárazom, ale aj nepriaznivým vplyvom slnka, vody a vlhkosti. Vnútri budovy aj mimo nej môžete použiť gresovú dlažbu. V sortimente sú aj iné farby kameniny od tohto výrobcu.
Vlastnosti a výhody
Dlažba Cavada Ceramstic 80 × 160 cm krémová 2,56 m2 je dokončovací materiál, ktorý bude fungovať prakticky v akomkoľvek usporiadaní. Môžete ho použiť vo vnútri aj mimo budovy. Dlažba je vhodná na použitie na podlahy a steny. Cavada Ceramstic gres bude elegantným zakončením kúpeľne, kuchyne či obývačky, ale aj terasy či balkóna. Môže byť aj alternatívou k fasádnym obkladom.Tento produkt je spôsob, ako dodať miestnosti jedinečný charakter. Dlaždica má nízky koeficient nasiakavosti, vďaka čomu je odolná voči vode alebo vlhkosti. Porcelánová kamenina je tiež schopná vydržať veľké zaťaženie, škrabance a iné poškodenia spojené s každodenným používaním. Pozrite si zvyšok ponuky značky Ceramstic v predajni Castorama.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Modrá, morská, krémová, béžová |
| Pokrytie | 2,56 m² |
| Šírka produktu | 800 mm |
| séria | Cavada |
| Hmotnosť produktu | 57 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140814 |

1850 + recenzí









