DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm niebieski 2,56 m2
Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm niebieski 2,56 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Cavada Ceramstic 80 x 160 cm niebieski 2,56 m23-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modré dlaždice Cavada Ceramstic sú veľkoformátové dlaždice, ktoré možno použiť v rôznych situáciách. S úspechom ich využijete na dokončenie podlahy alebo steny v kúpeľni, kuchyni, terase či balkóne. Kamenina od tohto výrobcu odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu je dostupná aj v iných farebných variantoch.
Vlastnosti a výhody
Keramická dlažba Cavada 80 × 160 cm modrá 2,56 m2 je vhodnou variantou pre tých, ktorí plánujú dorobiť rôzne typy miestností vo svojom dome, byte či kancelárii. Tento výrobok je vysoko odolný voči extrémnym teplotám a vlhkosti, takže ho môžete s úspechom použiť aj na terasy či balkóny. Cavada Ceramstic gres je tiež alternatívou k fasádnym obkladom. Jedna dlaždica má rozmery 160 × 80 cm. Tento článok je dostupný vo viacfarebnom prevedení - na jeho povrchu nájdete odtiene modrej, morskej, šedej, čiernej a oranžovej. Prvok je odolný voči mechanickému poškodeniu, takže sa nemusíte báť poškriabania či rozbitia.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Modrá, modrozelená, šedá, čierna, oranžová |
| Pokrytie | 2,56 m² |
| Šírka produktu | 800 mm |
| séria | Cavada |
| Hmotnosť produktu | 57 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140845 |

1850 + recenzí









