DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Copper Lapatto 60 x 119,5 cm 1 434 m2
Kamenina Copper Lapatto 60 x 119,5 cm 1 434 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Copper Lapatto 60 x 119,5 cm 1 434 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Copper Lapatto je produkt určený na konečnú úpravu podláh vo vnútri budov. Je vyrobený z odolného materiálu. Gres má exkluzívny vzhľad. Zaujímavé farby navyše zvýrazňuje matný povrch dlaždíc. Tento produkt má originálnu farbu, ktorá dokáže premeniť každý zrekonštruovaný interiér.
Vlastnosti a výhody
Gres Copper Lapatto 60 x 119,5 cm 1 434 m2 je určený na konečnú úpravu povrchov vo vnútri budov. Dlaždice sú vyrobené z keramiky, ktorá je odolná. Vďaka tomu získate vysoko estetickú povrchovú úpravu, ktorá vám bude slúžiť dlhú dobu. Tento produkt sa vyznačuje exkluzívnym vzhľadom. Matný povrch bude ideálny pre mnohé aranžmány. Medená kamenina Lapatto je v jednotnej farbe. Červený odtieň zároveň pôsobí veľmi pôsobivo. Exkluzívny vzhľad dlažby vám umožní vytvoriť originálny interiér v každej stavbe. Hľadáte inú farbu obkladov? Alebo možno chcete dokončiť terasu alebo balkón? Ponuka predajní Castorama zahŕňa obrovský výber dokončovacích materiálov vhodných do každého priestoru.
- Exkluzívny vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Meď |
| Pokrytie | 1,43 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Kód produktu | 5907774307975 |

1850 + recenzí










