DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Milena 20 x 120 cm buk 1,2 m2
Kamenina Milena 20 x 120 cm buk 1,2 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Milena 20 x 120 cm buk 1,2 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenina Milena haya je určená na použitie v interiéri aj exteriéri. Ide o odolné dlaždice s rektifikovanými hranami. Ich povrch je upravený štruktúrou a matný. Tento produkt má veľký formát. Veľmi dobre imituje drevo. Tento výrobok je vyrobený z odolného materiálu s dlhou životnosťou.
Vlastnosti a výhody
Kamenina Milena 20 x 120 cm haya 1,2 m2 sa dá použiť ako dokončovací materiál na rôzne povrchy. Dá sa použiť v interiéri aj exteriéri. Veľmi dobre znáša vplyv poveternostných podmienok. Na výrobu produktu série Milena bola použitá vysoko odolná a odolná kamenina. Je zakončená matnou štruktúrou. Kamenina Milena Haya veľmi dobre imituje drevo. Béžová farba dodá aranžmánu teplo a opticky zväčší každý priestor. Vďaka rektifikovaným hranám budete môcť pri týchto obkladoch použiť úzku škáru. Je to odolný produkt, ktorý dodá estetiku každému miestu. Sortiment predajní Castorama zahŕňa aj mnoho ďalších modelov obkladov, ktoré možno použiť na rôznych miestach.
- Odolný
- Opravené
- Štrukturálne
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Haya |
| Pokrytie | 1,2 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| séria | Milena |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Kód produktu | 8435592007458 |

1850 + recenzí









