DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Milena 20 x 120 cm orech 1,2 m2
Kamenina Milena 20 x 120 cm orech 1,2 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Milena 20 x 120 cm orech 1,2 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Milena nuez je odolný produkt vyrobený z odolného, vysokokvalitného materiálu. Vďaka tomu môže byť použitý ako dokončovací materiál pre interiéry aj pre použitie mimo budov. Kamenina má praktické rektifikované hrany. Má matný a štruktúrovaný povrch. Ide o odolné obklady imitujúce drevo.
Vlastnosti a výhody
Gres Milena 20 x 120 cm nuez 1,2 m2 je výrobok určený na povrchovú úpravu. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Kamenina série Milena sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Bol vyrobený z veľmi odolnej kameniny, dotvorený estetickým spôsobom. Mat a štruktúra zdôrazňujú zaujímavý vzhľad tohto dokončovacieho materiálu. Gres Milena nuez je veľkoformátový produkt. Bude preto dokonalým doplnkom moderných interiérov. Rektifikované hrany umožnia úzky spoj. Hnedá farba zvýrazňuje imitáciu dreva. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných dlaždíc. Využite širokú škálu dostupných farieb, veľkostí a vzorov.
- Odolný
- Opravené
- Štrukturálne
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Nuez |
| Pokrytie | 1,2 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| séria | Milena |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Kód produktu | 8435592007472 |

1850 + recenzí









