DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Milena Nues 20 x 120 cm 1,2 m2
Kamenina Milena Nues 20 x 120 cm 1,2 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Milena Nues 20 x 120 cm 1,2 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Milena Nues je produkt, ktorý možno použiť vo vnútri aj mimo budov. Dlažba má rektifikované hrany, čo umožňuje úzku škáru. Tento materiál sa vyznačuje pestrými farbami a vzorom imitujúcim prírodné drevo. Dlaždice je možné použiť na stenu aj na podlahu. Je oteruvzdorná a protišmyková.
Vlastnosti a výhody
Gres Milena Nues 20 x 120 cm 1,2 m2 je dokončovací materiál, ktorý možno použiť vo vnútri aj mimo budov. Pomocou tohto produktu môžete vytvoriť odolnú povrchovú úpravu stien a podláh. Obklad veľmi dobre imituje svetlohnedé drevo. Preto je vhodný na vytváranie zaujímavých aranžmánov v tradičných i moderných interiéroch. Kamenina Milena Nues je vyrobená z odolného materiálu. Hladký povrch uľahčuje udržiavanie v čistote. Dlažba má rektifikované hrany. Vďaka tomu s ním môžete použiť úzky spoj. Je estetický a ľahko sa udržiava v čistote. V sortimente predajní Castorama nájdete aj mnoho ďalších kameninových obkladov dostupných v niekoľkých vzoroch.
- Kameninové dlaždice
- Imitácia dreva
- Univerzálne použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Hrúbka produktu | 1,7 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| Tvrdosť podľa Mohsovej stupnice | 7 na Mohsovej stupnici |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Hmotnosť produktu | 24,95 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Odolnosť voči vysokej teplote | Odolný voči vysokým teplotám |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Bežne dostupné produkty starostlivosti |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435592036601 |

1850 + recenzí








