DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Monteo Ceramstic leštená 60 x 60 cm tmavá 1,44 m2
Kamenina Monteo Ceramstic leštená 60 x 60 cm tmavá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Monteo Ceramstic leštená 60 x 60 cm tmavá 1,44 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tmavo leštená glazovaná kamenina Monteo Ceramstic je vysokokvalitná keramická dlažba. Má veľmi estetický a univerzálny vzhľad, ako aj vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Bude to užitočné pri dokončovaní obytných a kancelárskych priestorov. Siahnite po ňom, ak ste v štádiu plánovania usporiadania miestnosti, ktorú renovujete.
Vlastnosti a výhody
Moderné interiéry si vyžadujú zaujímavé zariaďovacie prvky. Jedným takým príkladom je nepochybne glazovaná leštená kamenina Monteo Ceramstic 60 x 60 cm tmavá 1,44 m2. Tento produkt je vyrobený z prírodných materiálov. Má zaujímavý šedý vzor. Tento vzor bude dobre fungovať v strohých interiéroch. Môžete ho umiestniť do miestností zariadených v industriálnom štýle. Bude tiež zaujímavým doplnkom na terasu či balkón. Tmavo leštená glazovaná kamenina Monteo Ceramstic je veľká dlaždica so značnou odolnosťou. Týmito prvkami jednoducho zaplníte priestor obývačky alebo kancelárie. Veľké prvky tiež uľahčujú lepenie. Výsledkom bude menej času stráveného touto činnosťou. Túto kameninu môžete kombinovať s ďalšími keramickými obkladmi zo série Monteo, ktoré nájdete v sortimente Castorama.
- Moderný dizajn
- Nízka absorpcia vody
- Dokonale hladký povrch
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | Grafit |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Monteo |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180137579 |

1850 + recenzí











