DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Olimpia 60 x 60 cm perla 1,44 m2
Kamenina Olimpia 60 x 60 cm perla 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Olimpia 60 x 60 cm perla 1,44 m23-7 dní67 €54,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Olimpia perła je dokončovací materiál určený na použitie vo vnútri aj mimo budov. Porcelánová kamenina s rektifikovanými okrajmi môže byť použitá s úzkym spojom. Dlaždice je možné použiť na podlahu aj na stenu. Dlažba v tretej triede oteruvzdornosti sa dá použiť na mnohých miestach. Sú mrazuvzdorné.
Vlastnosti a výhody
Gres Olimpia 60 x 60 cm perla 1,44 m2 je produkt, ktorý je možné použiť vo vnútri budov. Dlažba je mrazuvzdorná, preto je vhodná aj na konečnú úpravu vonkajších plôch. Môžete ich použiť na stenu aj na podlahu. Perlová kamenina Olimpia sa vyznačuje odolnosťou voči oderu tretej triedy. Sú vhodné do miest so strednou prevádzkou. Obklady série Olimpia sú vyrobené z porcelánovej kameniny s hladkým povrchom. Vďaka tomu sú odolné a pôsobia veľmi esteticky. Šedú farbu môžete zladiť k mnohým plánovaným aranžmánom. Rektifikované hrany umožňujú úzky spoj. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber obkladov pre interiér a exteriér.
- Rektifikovaná dlažba
- Použitie na podlahu a stenu
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Pearl |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Olympia |
| Hmotnosť produktu | 27,8 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5902767921305 |

1850 + recenzí










