DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina pohľad keramická 60 x 120 cm polerowany 1,44 m2
Kamenina pohľad keramická 60 x 120 cm polerowany 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina pohľad keramická 60 x 120 cm polerowany 1,44 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Leštená kamenina Mirando Ceramstic je produkt vhodný na všestranné použitie. Ide o univerzálne riešenie pre použitie na podlahy a steny vo vnútri aj mimo budovy. Porcelánová kamenina je odolná voči mrazu, veľkej záťaži, nárazom a poškriabaniu. Pozrite si produkty iných značiek v našom obchode!
Vlastnosti a výhody
Keramická kamenina Mirando 60 × 120 cm leštená 1,44 m2 je ideálna pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Môže byť použitý ako povrchová úprava podlahy a stien v kuchyni, kúpeľni alebo obývacej izbe, ale aj ako fasádny obklad. Vďaka nim dodáte svojim miestnostiam jedinečný charakter. Leštená kamenina Mirando Ceramstic je odolná voči mrazu a vlhkosti. Veľmi dobre znáša aj extrémne teploty. Produkt je tiež nenáročný na údržbu. Aj po dlhšej dobe používania si zachováva elegantný vzhľad. Kamenina Mirando Ceramstic je odolná voči mechanickému poškodeniu. Odoláva nárazom a škrabancom. Porcelánová kamenina je dostupná v štyroch farebných variantoch. Pozrite si ďalšie produkty tejto značky dostupné v našom obchode.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Modrá, šedá, zlatá, čierna |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Miranda |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140661 |

1850 + recenzí








