DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Tempre Arte 45 x 45 cm sivá 1,62 m2
Kamenina Tempre Arte 45 x 45 cm sivá 1,62 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Tempre Arte 45 x 45 cm sivá 1,62 m23-7 dní32,96 €26,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Tempre Arte grey je výrobok vyrobený v Poľsku z vysoko kvalitnej keramiky. Je určený na použitie v obytných a komerčných budovách. Veľká veľkosť dlaždíc vám umožní rýchlo dokončiť lepiace práce. Každé balenie obsahuje osem štvorcových dlaždíc, z ktorých môžete položiť viac ako jeden a pol metra štvorcového podlahy.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dlažbu do zrekonštruovaného interiéru, táto možnosť je pre vás. Gres Tempre Arte 45 × 45 cm šedá 1,62 m2 sú dlažby na univerzálne použitie. Sú odolné a odolné voči negatívnym teplotám. Môžete ich umiestniť na miesta, kde je najdôležitejšia funkčnosť. Sú vhodné do chodby alebo do pivnice. Môžete ich použiť aj v kotolni alebo sklade. Šedá dlažba Tempre Arte má vysokú triedu oderu. Vďaka tomu si zachová svoj dokonalý vzhľad po dlhú dobu. Dlaždice série Tempre sú sivej farby. Jednoduchý a univerzálny vzor sa dá prispôsobiť akémukoľvek aranžmánu. Rektifikovanú dlažbu položíte rýchlo a bez dodatočného rezania. V ponuke Castorama je veľa variantov kameniny. Spomedzi rôznych veľkostí a farieb si určite vyberiete model, ktorý vám najviac vyhovuje.
- Rektifikovaná kamenina
- Mrazuvzdorný
- Poľský výrobok
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Arte |
| Dĺžka produktu | 450 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 1,62 m² |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Tempre |
| Hmotnosť produktu | 30,92 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Kód produktu | 5907602113877 |

1850 + recenzí









