DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Valeria 60 x 60 cm modrá 1,44 m2
Kamenina Valeria 60 x 60 cm modrá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Valeria 60 x 60 cm modrá 1,44 m23-7 dní52,02 €42,30 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Vzhľad modrej calacatty dodá miestnosti eleganciu a štýl
- Ideálne na použitie v miestnostiach vystavených kontaktu s vodou, ako sú kúpeľne a kuchyne
- Povrch s lešteným povrchom
- Hladký povrch sa ľahko udržuje v čistote a nevyžaduje špeciálne čistiace prostriedky
- Obdĺžnikový tvar
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové dlaždice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 608 mm |
| Hrúbka produktu | 2,4 mm |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá calacatta |
| Pokrytie | 1,48 m² |
| Veľkosť | Priemerný |
| Šírka produktu | 608 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| Vhodný typ podlahy | Tvrdé vnútorné podlahy |
| Typ predajnej jednotky | Kartón |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Shell | Glazované |
| Trieda absorpcie dlaždíc | 0,5 % < Eb ≤ 3 % |
| Pokyny na inštaláciu | Na stenu a podlahu |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Kód produktu | 8429991477370 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









