DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina vyzerajúca keramika 60 x 60 cm polerowany 1,44 m2
Kamenina vyzerajúca keramika 60 x 60 cm polerowany 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina vyzerajúca keramika 60 x 60 cm polerowany 1,44 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Leštená kamenina Mirando Ceramstic je jedinečný spôsob dotvorenia vnútorných alebo vonkajších priestorov budovy, ako je veranda, terasa, altánok alebo balkón. Výrobok sa ako každá kamenina vyznačuje nízkou nasiakavosťou, odolnosťou voči čistiacim prostriedkom a oderu. Leštený povrch sa krásne leskne a zvyšuje atraktivitu dlažby.
Vlastnosti a výhody
Keramická dlažba Mirando 60 × 60 cm leštená 1,44 m2 je produkt, ktorý je možné použiť v interiéri aj exteriéri budovy. Medzi vlastnosti obkladov a dlažieb z tohto materiálu patrí predovšetkým nízka nasiakavosť, odolnosť proti oderu a poškodeniu spôsobenému použitím chemických čistiacich prostriedkov. Vďaka tomu sú tieto typy dlaždíc odolné. To je aj prípad leštenej kameniny Mirando Ceramstic. Vďaka zaujímavej kombinácii prelínajúcich sa farieb: modrej, čiernej, šedej a zlatej pôsobí výrobok mimoriadne atraktívne a luxusne. Vďaka leštenému povrchu sa dlaždice navyše pekne lesknú. Prezentovaná kamenina je súčasťou kolekcie Mirando. Naša ponuka obsahuje obklady v rôznych farbách a veľkostiach.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Modrá, šedá, zlatá, čierna |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Miranda |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140678 |

1850 + recenzí








