DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná čierna
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná čierna3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálna kamenná dyha skalná čierna sa dá použiť v interiéri aj exteriéri. Ide o ľahkú a flexibilnú formu obkladu z prírodného kameňa. Dekoratívna nepravidelná štruktúra a grafitová farba dodajú vášmu aranžmánu zaujímavý vzhľad. V našej predajni nájdete totožné dosky aj v menšom rozmere.
Vlastnosti a výhody
Kameň je krásny, ale ťažký a nepohodlný materiál na prácu. Kamenná kamenná dyha Rock black je modernejšou a dostupnejšou formou, ktorú možno použiť na dekoráciu takmer akéhokoľvek povrchu. Tenká vrstva prírodnej bridlice na pružnom podklade sa ľahko inštaluje. Zároveň má kamenná čierna kamenná dyha s rozmermi 122 x 244 cm rovnaký hrubý, surový povrch ako prirodzene sa vyskytujúce horniny. V prípade potreby môžete dyhovú dosku odrezať na vhodnú veľkosť. Vzhľadom na spôsob výroby dyhy neexistujú dve rovnaké dosky – každá doska má na svojom povrchu jedinečný vzor. Tento materiál skvele doplní moderné, priemyselné aranžmány. Pozrite si ďalšie zaujímavé farby z tejto série dostupné v našej ponuke.
- Prírodný kameň
- Flexibilné
- Jednoduchá montáž
- Jedinečný vzhľad
- Ľahké rezanie
- Nízka hmotnosť
- Nízka hrúbka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 2440 mm |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Grafit, šedá |
| Pokrytie | 2,98 m² |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Hmotnosť produktu | 7,03 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908283539253 |

1850 + recenzí









