DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná pružina
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná pružina
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalná pružina3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenná dyha Rock Spring je určená na konečnú úpravu stien, krbov a fasád. Jeho prírodný vzhľad umožňuje dosiahnuť jedinečné aranžmány zlepšujúce estetiku interiéru. Produkt je dostupný vo forme šikovných obkladačiek, ktoré nespôsobujú problémy pri montáži. V prípade potreby jednoducho narežte plát dyhy na danú veľkosť.
Vlastnosti a výhody
Plánujete dokončiť steny, krb alebo fasádu a hľadáte originálny materiál, ktorý vám pomôže dosiahnuť zaujímavý efekt? Vyberte si kamennú dyhu 122 x 244 cm skalná pružina. Tento materiál je ideálny pre obývaciu izbu, kuchyňu alebo kúpeľňu. Prírodná úprava dodá aranžmánom mimoriadnu eleganciu, ktorá umocní estetiku každého interiéru. Kamenná dyha Rock Spring je dostupná v šikovných obkladoch s rozmermi 122 x 244 x 0,2 cm. Tento materiál vyzerá skvele v každom interiéri a dodáva mu charakter. Univerzálna farba dyhy dáva široké možnosti pri aranžovaní miestností. Produkt sa veľmi jednoducho inštaluje a v prípade potreby môžete plech narezať na príslušné rozmery. Predajňa Castorama ponúka široký výber farieb dyhy.
- Prírodný kameň
- Flexibilné
- Jednoduchá montáž
- Jedinečný vzhľad
- Ľahké rezanie
- Nízka hmotnosť
- Nízka hrúbka
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2440 mm |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá, žltá |
| Pokrytie | 2,98 m² |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Hmotnosť produktu | 7,03 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908283539246 |

1850 + recenzí









