DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Kamenná dyha 122 x 244 cm skalné striebro
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalné striebro
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenná dyha 122 x 244 cm skalné striebro3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Impozantná kamenná dyha skalné striebro dobre poslúži ako nevšedná povrchová úprava na akomkoľvek povrchu – vonku aj vnútri. Jeho originálna štruktúra a vzájomne sa prelínajúce farby obohatia váš domov. Prírodný kameň na pružnom podklade je pevný a ľahko inštalovateľný materiál. Overenejšie fasádne riešenia na vás čakajú v našich predajniach.
Vlastnosti a výhody
Ak snívate o povrchovej úprave z prírodného kameňa, zvážte, či by nebola lepšou voľbou kamenná dyha zo striebra. Povrch dyhy si zachováva výhody bridlice, z ktorej bola vyrobená – má hrubú štruktúru, jedinečnú pre každú jednotlivú dlažbu. Substrát bol dodatočne vystužený, vďaka čomu je pružný a vhodný na rezanie. Ide o mrazuvzdorný materiál, ktorý sa však oplatí pravidelne impregnovať špeciálnymi prípravkami. Kamenná dyha 122 x 244 cm skalné striebro ponúka jedinečný, surový efekt, ktorý je ideálny pre moderné aranžmány. Šedé a strieborné pruhy vytvárajú pútavé vzory. Každé balenie obsahuje tri jedinečné dlaždice. Pozrite si aj ďalšie vzory dyhy dostupné v predajniach Castorama pre domácich majstrov.
- Prírodný kameň
- Flexibilné
- Jednoduchá montáž
- Jedinečný vzhľad
- Ľahké rezanie
- Nízka hmotnosť
- Nízka hrúbka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 2440 mm |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná, šedá |
| Pokrytie | 2,23 m² |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Hmotnosť produktu | 7,03 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908283539277 |

1850 + recenzí









