DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Kamenná dyha lesný požiar 122 x 244 cm
Kamenná dyha lesný požiar 122 x 244 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenná dyha lesný požiar 122 x 244 cm3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte jedinečnú povrchovú úpravu? Prírodná bridlica, z ktorej je vyrobená kamenná dyha Forest Fire, je jedinečným prvkom. Pomocou flexibilných dlaždíc môžete vytvoriť atraktívny odolný náter. Prelínajúce sa odtiene hnedej a béžovej oživia váš aranžmán. Ak preferujete chladnejšie farby, pozrite si našu kompletnú ponuku v tejto kategórii.
Vlastnosti a výhody
Povrchová úprava z prírodného kameňa dokonale doplní váš interiér. Pre uľahčenie inštalácie a prispôsobenie materiálu povrchu, ktorý má byť pokrytý, zvoľte kamennú dyhu Forest Fire 122 x 244 cm. Vnútro dlaždíc má pružný, tenký podklad. Exteriér je surová bridlica v efektných, vzájomne sa prelínajúcich odtieňoch béžovej a hnedej. Kamenná dyha Forest Fire je vhodná aj na rezanie, takže si obklad jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Nízka hmotnosť dyhy ešte viac uľahčuje inštaláciu. Jeho povrch je mrazuvzdorný, takže ho môžete použiť aj v exteriéri. Surový kameň sa však po inštalácii oplatí dodatočne impregnovať, aby si zachoval svoju jedinečnú štruktúru. V predajniach Castorama nájdete všetko potrebné na správnu ochranu vášho kamenného povrchu.
- Prírodný kameň
- Flexibilné
- Jednoduchá montáž
- Jedinečný vzhľad
- Ľahké rezanie
- Nízka hmotnosť
- Nízka hrúbka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 2440 mm |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová a hnedá |
| Pokrytie | 2,23 m² |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Hmotnosť produktu | 7,03 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908283539260 |

1850 + recenzí










