DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby 0,05 l
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby 0,05 l3-7 dní2,31 €1,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby sa vyznačuje svojimi estetickými hodnotami a vysokou kvalitou. Vďaka vzorke si môžete starostlivo skontrolovať vlastnosti produktu. Emulzia sa ľahko nanáša a rýchlo schne. V našom sortimente nájdete aj ďalšie varianty testerov série Vaggfarg Elite. Porovnajte odtiene a vyberte si perfektnú farbu pre váš interiér.
Vlastnosti a výhody
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby 0,05 l sa vám bude hodiť pri plánovaní zariadenia vášho bytu. Je to skvelý spôsob, ako skontrolovať vybrané odtiene laku. Vďaka tomu si správne vyberiete pred rozhodnutím o kúpe väčšej kapacity. Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite shelby poskytuje módnu a elegantnú farbu. Výhodou je matný finiš a sýty odtieň. Po nanesení na podklad a zaschnutí sa náter stáva antireflexným a odolným voči škvrnám. Vďaka tomu ľahko odstránite nečistoty a povrch získa svoj pôvodný svieži vzhľad. Farba má zanedbateľný obsah prchavých organických zlúčenín, preto nepredstavuje zdravotné riziko pri maľovaní alebo používaní interiéru.
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Keramické
- Maximálna účinnosť z balenia: cca 40 m2 pri jednom nátere
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beckers |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Shelby |
| Kód produktu | 7311237122643 |

1850 + recenzí









