DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Prírodný kameň
- Klasický Trench travertín 0,744 m2, mix formátov
Klasický Trench travertín 0,744 m2, mix formátov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klasický Trench travertín 0,744 m2, mix formátov3-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada travertínových dlaždíc poslúži pri dokončovacích prácach vo vašej domácnosti. Môžete ich úspešne namontovať na stenu alebo podlahu, pretože ich povrch je odolný voči oderu. Sada obsahuje obkladačky rôznych veľkostí, takže ich rozmiestnením na hotový povrch docielite zaujímavú kompozíciu.
Vlastnosti a výhody
Kúpou tu dostupnej sady travertínových dlaždíc získate dokončovací materiál, ktorým je možné pokryť povrchy podláh alebo stien vo vašej domácnosti. Charakteristickým znakom obkladov je ich vysoká oteruvzdornosť, preto výborne fungujú aj v intenzívne využívaných miestnostiach. V dôsledku toho si môžete byť istí, že miestnosť s ich použitím bude vyzerať skvele po dlhú dobu. Sada obsahuje obkladačky rôznych veľkostí, vyrobené z lešteného a jemne kartáčovaného travertínu. Vďaka tomu vyzerajú veľmi pôsobivo a majú zaujímavú štruktúru. Veľmi dobre budú ladiť s nábytkom z tmavého dreva a pracovnými doskami v podobnom odtieni.
- Sada dlaždíc vytvára klasický vzor
- Starožitná úprava okrajov dlaždíc
- Jedinečná textúra s prírodnými inklúziami
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Pokrytie | 0,74 m² |
| Šírka produktu | 410 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť produktu | 24 kg |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kód produktu | 5907774307272 |

1850 + recenzí









