DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Klej Mapei Adesilex P22 12 kg
Klej Mapei Adesilex P22 12 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klej Mapei Adesilex P22 12 kg3-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Adesilex P22 je silné emulzné lepidlo, ktoré zabraňuje kĺzaniu dlaždíc. S jeho pomocou môžete ľahko položiť keramické dlaždice a mozaiky vo vnútri budovy, ako aj lepiť polystyrén alebo sadrokartónové dosky. Jedno balenie obsahuje 12 kg hustej bielej pasty, ktorá vám vďaka svojej účinnosti vydrží dlho.
Vlastnosti a výhody
Jedno balenie lepidla Adesilex P22 obsahuje 12 kg pasty, vďaka ktorej jednoducho dokončíte miestnosť, ktorú renovujete. Lepidlo je pevné a odolné a jeho použitie je nezávadné. Výrobok je umiestnený vo veľkom a ľahko použiteľnom vedre, z ktorého ľahko odstránite lepidlo pomocou špachtle. Lepidlo Adesilex môžete použiť na akýkoľvek typ keramických obkladov, kameniny, ako aj na lepenie sadrokartónu, drevených či betónových prvkov. Produkt sa vyznačuje rýchlym časom schnutia. Adesilex sa odporúča použiť na deformovateľné a omietkové podklady. Rozsiahla ponuka našej predajne zahŕňa aj ďalšie lepidlá a emulzie, ktoré si môžete prispôsobiť materiálu a účelu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 320 mm |
| Dĺžka nádoby | 295 mm |
| Šírka nádoby | 260 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Čas vytvrdzovania | 336 h |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Charakter | Vložiť |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8022452000287 |

1850 + recenzí








