DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Klej Mapei Adesilex P22 5 kg
Klej Mapei Adesilex P22 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klej Mapei Adesilex P22 5 kg3-7 dní38,19 €31,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie lepidla Adesilex P22 vám pomôže rýchlo a presne dokončiť rekonštrukciu alebo renováciu miestnosti. Jedno balenie obsahuje 5 kg vysoko deformovateľného lepidla pripraveného na použitie. Môžete ho použiť na keramické obklady a mozaiky malého a stredného formátu. Lepidlo dobre funguje na podkladoch ako je betón alebo drevo.
Vlastnosti a výhody
Jedno balenie obsahuje 5 kg lepidla Adesilex P22, pevnej látky vyznačujúcej sa trvalou priľnavosťou a vysokou deformovateľnosťou. Výrobok je určený na lepenie keramických obkladov a mozaík a rýchly čas schnutia umožňuje škárovať škáry medzi obkladačkami už po 24 hodinách od prichytenia k podkladu. Lepidlo Adesilex P22 sa odporúča na použitie na sadrové a deformovateľné podklady. Na vybraný materiál ho jednoducho nanesiete pomocou zubovej stierky, ktorú kúpite aj v našej predajni. K dispozícii máme aj menšie a väčšie balenia ponúkaného produktu, ktoré Vám umožnia vybrať si množstvo lepidla, ktoré vyhovuje Vašim potrebám a vykonávanej práci.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 210 mm |
| Dĺžka nádoby | 210 mm |
| Šírka nádoby | 160 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Čas vytvrdzovania | 336 h |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Charakter | Vložiť |
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8022452000263 |

1850 + recenzí








