DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Koberec Gres Norrona Nazca 20 x 120 cm 1,44 m2
Koberec Gres Norrona Nazca 20 x 120 cm 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Gres Norrona Nazca 20 x 120 cm 1,44 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koberec Gres Norrona Nazca je estetický výrobok, ktorý možno použiť vo vnútri budov. Je mrazuvzdorná, preto je vhodná aj na vonkajšie použitie. Protišmyková kamenina je vysoko odolná proti oderu. Je tiež odolný voči poškriabaniu. Vyniká originálnym vzorom a farbami, ktoré imitujú vzhľad koberca.
Vlastnosti a výhody
Koberec Gres Norrona Nazca 20 x 120 cm 1,44 m2 Vám umožní estetické dotvorenie povrchu. Ide o produkt, ktorý môžete použiť v rôznych miestnostiach. Dobre poslúži v obývačke aj spálni. Bude to tiež zaujímavý spôsob, ako si zariadiť kúpeľňu. Výrobok zo série Norrona je odolný proti poškriabaniu a oderu. Vďaka tomu poskytne estetickú úpravu s vysokou odolnosťou. Koberec Gres Norrona Nazca je viacfarebná mrazuvzdorná dlažba. Z tohto dôvodu môžu byť použité aj mimo budov. Gres je vysoko odolný produkt. Originálny vzhľad tohto produktu upúta pozornosť. Tento produkt je dostupný aj v iných veľkostiach a v širokej škále farieb.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10,8 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Veľkosť | Priemerný |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| Štandardné | EN 14411 |
| séria | Norron |
| Typ predajnej jednotky | Kartón |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Hmotnosť produktu | 28 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Názov/číslo modelu | Norrona.Koberec.Mat |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Odolné voči poškriabaniu |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Shell | Glazované |
| Absorpčná trieda dlaždíc | Eb ≤ 0,5 % |
| Typ spracovania | Monoporóza |
| Návod na inštaláciu | Pred začatím inštalácie kameniny sa uistite, že povrch podlahy alebo steny je správne pripravený. Mal by byť rovný, suchý a bez akýchkoľvek nečistôt, ako je prach, mastnota alebo staré lepidlá. Dôležité je použiť vhodné lepidlo na kameninu určené na tento typ obkladov a povrchov. Pri nanášaní a nanášaní lepidla postupujte podľa pokynov výrobcu lepidla. Pri montáži dlaždíc dbajte na vhodnú vzdialenosť medzi nimi, aby sa zabezpečili rovnomerné medzery. Na rovnomerné rozmiestnenie dlaždíc a zachovanie požadovaného vzhľadu je možné použiť rozpery. Po dokončení inštalácie odstráňte prebytočné lepidlo z povrchu dlaždice pomocou vhodného nástroja. Škárovacia hmota. |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8052462563748 |

1850 + recenzí










