DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Kónická vysokorýchlostná rezačka Dremel 6,4 mm
Kónická vysokorýchlostná rezačka Dremel 6,4 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kónická vysokorýchlostná rezačka Dremel 6,4 mm3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jedným z rýchlorezných tipov, ktoré môžete pripevniť k svojmu minináradiu, akým je napríklad brúska, je kužeľová fréza – poslúži pri finálnej úprave a opracovaní rôznych prvkov. Takýto doplnok využijete v rôznych dielňach – stolárskych, stolárskych či kovopriemyselných, ale aj priemyselných prevádzkach.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte obrábací hrot s malým pracovným priemerom? Kužeľovú stopkovú frézu jednoducho namontujete na mnohé minináradie, ktoré vám umožnia vykonávať rôzne dokončovacie práce. Môžete ním vyrezať konkrétne prvky na ploche, čím vytvarujete jej vzhľad. Táto fréza je vyrobená z rýchloreznej ocele, čo z nej robí precízny rezný nástroj - umožní vám vŕtať, dlabať alebo sekať. Môžete ho použiť na mnoho predmetov a povrchov - pracuje na dreve, mäkkých kovoch, sklolamináte a plastoch. Z tohto dôvodu má široké využitie v rôznych dielňach – stolárskych, kovových, nábytkárskych a stolárskych. Závitové otvory môžete urobiť aj kužeľovou frézou.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vysokorýchlostná rezačka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 98 mm |
| Maximálny priemer rezu | 6,4 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| počet položiek | 2 |
| Maximálne otáčky za minútu | 30 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 10 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364044696 |

1850 + recenzí








