DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kosoštvorcová glazovaná kamenina 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m2
Kosoštvorcová glazovaná kamenina 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kosoštvorcová glazovaná kamenina 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna glazovaná kamenina Rhombus je konečný produkt určený na podlahové krytiny. Možno ho budete potrebovať, ak rekonštruujete byt alebo terasu. Kvalitné dlaždice majú geometrické vzory, ktoré pripomínajú kocky. Vďaka jedinečnému tvaru prvkov bude podlaha pôsobiť jednotne.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob, ako dať svojej podlahe moderný vzhľad? Myslíte si, že všetky dlaždice sú rovnaké? Kosoštvorcová glazovaná kamenina 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m2 vynikne na prvý pohľad. Dlaždice majú charakteristický geometrický vzor. Sú v čiernej farbe. Ich tvar sa tiež líši od tradičných riešení. Vďaka tomu s nimi vytvoríte jedinečný povrch. Čierna glazovaná kamenina Rhombus je odolná. Pri montáži sa nepoškodí. Matný povrch sa nepoškriabe ani počas používania. Môžete ľahko udržiavať svoje dlaždice čisté. Môžete ich umyť vodou a saponátom. Pozrite si aj biely variant obkladov Rhombus. Tieto produkty môžete ľubovoľne kombinovať a vytvárať zaujímavé kompozície.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 7 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 510 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 0,95 m² |
| Šírka produktu | 265 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Rhombus |
| Hmotnosť produktu | 19,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784115598 |

1850 + recenzí










